Nowa jakość inteligentnego domu

Inteligentny dom AMPIO dzięki swojej rozproszonej strukturze jest niezawodny. Dzięki połączeniu magistralą komunikacyjną daje możliwość sterowania lokalnie, jak i z dowolnego miejsca, zarówno w budynku, jak i poza nim. Jego konstrukcja daje możliwość ciągłej modyfikacji i rozbudowy o dodatkowe moduły specjalnego przeznaczenia, uwzględniając Twoje indywidualne, zmieniające się oczekiwania.

Intuicyjna obsługa

Obsługa Smart Home przez szklane panele sensorowe, z naniesionymi ikonami zgodnie z Twoim pomysłem, jest prosta i intuicyjna. Moduły dotykowe pozwalają łatwo kontrolować każdą zmianę. Dzięki możliwości sterowania systemem za pomocą urządzeń mobilnych (smartfon, tablet), co zapewnia MSERV serwer IP, Ty i Twoi bliscy mają zapewniony jeszcze większy komfort.

Eleganckie wzornictwo

Szklane panele sensorowe wykonane z najwyższej jakości materiału lacobel, w dowolnym, wybranym przez Ciebie kolorze, pozwolą nadać wszystkim pomieszczeniom unikalny charakter. Estetyczne panele sensorowe zastępują kilkanaście i więcej włączników tradycyjnych, co pozwala nam swobodnie zaplanować oświetlenie magistralne. Sterownik RGBW pozwala dowolnie zmienić jego kolor.

Multi-platformowość

Aplikacje mobilne współpracują z większością urządzeń dostępnych na rynku. Niezależnie od tego, jaki smartfon posiadasz, włączysz lub wyłączysz nim światło, zmienisz temperaturę w pomieszczeniu, zamkniesz okno dachowe, itd.

0
%
Mniej zużycia wody rocznie
0
%
Mniej zużycia energii rocznie
0
%
Mniejsze zużycie w ciągu roku