INTELI KNX partner

Otwarty standard KNX

KNX to otwarty europejski standard dla inteligentnych instalacji elektrycznych, który pozwala na kontrolę większości elementów Twojego domu w jeden, prosty sposób. KNX został zaprojektowany tak, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta – za jego pomocą można sterować takimi elementami domu jak: oświetlenie całego domu, rolety, żaluzje, rozdzielacze ogrzewania, monitoring, czujniki alarmowe, urządzenia klimatyzacyjne oraz wentylacja i wieloma innymi. Dodatkowo – wszystkie te elementy w standardzie KNX mogą ze sobą współpracować, umożliwiając właściwe reagowanie na bieżące sytuacje.Otwarty system KNX gwarantuje ogromny wybór paneli, przełączników i innych elementów instalacji inteligentnego domu od wielu różnych producentów z całego świata. Ponad 8000 produktów, 430 różnych marek.

Firma blasTTech jest certyfikowanym partnerem firmy KNX. Dzięki temu nasze możliwości stale się powiększają, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Otwarty standard

Otwarty system gwarantuje różnorodność w wyborze różnych elementów instalacji. Na rynku do wyboru jest ponad 8000 produktów od ponad 430 producentów do automatyki domowej.

  • 8000 produktów
  • 430 producentów
  • różnorodność

Sprawdzony system

Ponad 25-letnie doświadczenie, tysiące realizacji na całym świecie! To najlepszy dowód na jakość, którą oferuje standard KNX

  • wybierasz sprawdzone rozwiązania, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo
  • systemowi KNX można ufać, jest sprawdzony i odporny na zagrożenia

Stabilne rozwiązania

System KNX rozwijają najsilniejsi producenci na świecie. Gwarantuje to pełną stabilność systemu, aby nic nie utrudniało korzystanie z inteligentnego domu.

  • pewność, że KNX będzie ciągle rozwijany bez względu na zamknięte systemy
  • gwarancję dostępności wielu podzespołów automatyki domowej, której nie ma w innych systemach
knx inteli logo

Inteligentny dom według KNX

Otwarty standard gwarantuje dostęp do rozwiązań dla automatyki domowej od wielu producentów, dzięki czemu jest duży wybór osprzętu potrzebnego do stworzenia inteligentnego domu. KNX zaprojektowany jest tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom klienta. z jego pomocą można sterować takimi elementami domu jak: oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, osłony czy rolety, piece, rozdzielacze ogrzewania, urządzenia klimatyzacyjne oraz wentylacja, czujniki alarmowe i wieloma innymi. Ponadto wszystkie te elementy w standardzie KNX mogą ze sobą współpracować, aby umożliwić duże możliwości konfiguracji.