8 LAT DOŚWIADCZENIA

blasTTech jest wynikiem wielu lat doświadczeń intensywnie zdobywanych na niełatwym rynku.

NAJLEPSI EKSPERCI

blasTTech zrzesza wokół siebie najlepszych specjalistów z branż, w których świadczy usługi.

EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA

Od usunięcia prostej awarii po kompleksową budowę instalacji inteligentnego domu.

RYNKOWE CENY

blasTTech stosuje politykę umiarkowanych cen. Jakość kosztuje ale w granicach rozsądku.

INTELIGENTNE DOMY WE WROCŁAWIU

Dom, który myśli za Ciebie? Teraz to możliwe! System inteligentnego domu to najnowsze rozwiązania technologiczne i elektroniczne, które zmienią Twoje życie na bardziej komfortowe i przyjemne. Zautomatyzuj codzienne czynności, zarządzaj oświetleniem, ogrzewaniem, muzyką i roletami. Poczuj, jak dobrze  mieć wszystko pod kontrolą.  Zarządzaj wszystkimi strefami w domu zdalnie za pomocą telefonu gdziekolwiek jesteś. System inteligentnego domu to bezpieczeństwo, bezprzewodowe zarządzanie, zdalne sterowanie, prostota i wygoda obsługi i wiele możliwości. Zaufaj ekspertom. Powierz nam instalację systemu Smart Home, który spełni Twoje marzenia o nowoczesnym, inteligentnym domu.

O firmie

blasTTech jest wynikiem wielu lat doświadczeń intensywnie zdobywanych na niełatwym rynku.

blasTTech zrzesza wokół siebie najlepszych specjalistów z branż, w których świadczy usługi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Współpraca

Ideą powstania inteligentnego domu było scalenie wszystkich systemów w jeden! Zaprojektujemy twój inteligentny dom, tak abyś używał tylko jeden system.

Oszczędność

Oszczędność zaczyna się od chwili naszego projektu! Nie musimy zamawiać osobnego sterowania do rolet czy też nawadniania ogrodu. A program który stworzymy do Państwa domu ograniczy również zużycie energii elektrycznej.

Jeden Klik

Za pomocą jednego przycisku wpraw dom w stan hibernacji aby czekał na twój powrót.

Integracja

Wraz z klientami tworzymy jedną dużą grupę skupioną wokół zadania.

INTELIGENTNY DOM

DOBIERZEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA!

DLACZEGO WARTO
Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Doświadczenie

Profesjonalizm

Szybki termin realizacji

Doświadczona załoga

Rynkowa cena

5 GŁÓWNYCH POWODÓW

Doświadczenie zbierane wiele lat.
Profesjonalizm wynikając z pasji
Szybki termin realizacji, dużo zespółów
Doświadczona załoga, niska rotacja
Rynkowa cena, sprawiedliwa

Czym są inteligentne domy we Wrocławiu... Czytaj Więcej

Wiele się ostatnio mówi o systemach inteligentnych domów. Ale co to właściwie oznacza? Jak działa inteligenty dom? Jakie korzyści niosą ze sobą inteligentne rozwiązania?

Projekt inteligentnego domu Wrocław

To, że dom jest inteligentny oznacza, że w projekcie uwzględniono szereg rozwiązań, które sprawiają, że budynek jest bezpieczny, komfortowy i ekonomiczny. Projekt inteligentnego domu jest tak skonstruowany, że wszystkie instalacje są ze sobą skonfigurowane: elektryczna, grzewcza, klimatyzacja, alarmowa, monitoring, rolety, brama wjazdowa, itp.

System inteligentnego domu we Wrocławiu

Budynek, który jest wyposażony w system inteligentnego domu daje naprawdę wiele możliwości, takich jak: regulowanie temperatury wewnątrz, sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie urządzeń. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań można tak zaprojektować system, że w chwili wyjścia z domu automatycznie zgasną wszystkie światła, dopływ mediów zostanie odcięty, a dodatkowo zostanie włączony alarm.

Inteligentne domy Wrocław – czy warto inwestować

Wiele osób może sądzić, że zastosowanie w domu inteligentnych rozwiązań jest kosztowną inwestycją. Koszt podstawowej instalacji waha się od 800 do 2000 złotych, więc nie jest to wygórowana cena. Oczywiście system można rozbudowywać i dzięki temu rozłożyć wydatki na kilka etapów. Inteligentne domy Wrocław mają tę zaletę, że pozwalają ograniczyć zużycie energii. System kontrolujący temperaturę może ją obniżać, kiedy nikogo nie ma i podwyższać ją o ustalonej godzinie, np przed powrotem z pracy. Tak samo może sterować oświetleniem.

Inteligentne systemy w domu dają wiele korzyści i są wygodne. Oprócz tego zapewniają bezpieczeństwo. Obecny monitoring jest tak zaawansowany, że specjalne czujniki wykryją ruch, a także otwieranie okien i drzwi podczas, gdy dom miał być pusty. Inwestycja w system inteligentnego domu jest jak najbardziej trafiona. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań znacznie poprawi komfort życia i zwiększy bezpieczeństwo i wszystkim można sterować za pomocą smartfona.

NEWSY, PORADY & WYDARZENIA

null

20% ZNIŻKI NA KOLEJNE ZLECENIA

ZADZWOŃ DO NAS

null

RYNKOWE CENY

ZADZWOŃ DO NAS

null

PROFESJONALNE DORADZTWO

ZADZWOŃ DO NAS

null

NAJLEPSZE INTELIGENTNE DOMY

ZADZWOŃ DO NAS