8 LAT DOŚWIADCZENIA

blasTTech jest wynikiem wielu lat doświadczeń intensywnie zdobywanych na niełatwym rynku.

NAJLEPSI EKSPERCI

blasTTech zrzesza wokół siebie najlepszych specjalistów z branż, w których świadczy usługi.

EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA

Od usunięcia prostej awarii po kompleksową budowę instalacji inteligentnego domu.

RYNKOWE CENY

blasTTech stosuje politykę umiarkowanych cen. Jakość kosztuje ale w granicach rozsądku.

Systemy monitoringu

 

Monitoring domu lub firmy? To podstawa, jeśli chcesz z czuć się bezpiecznie i zadbać o ochronę mienia. Znajdziesz u nas zaawansowane systemy monitoringu, które gwarantują maksymalną ochronę i kontrolę nad dowolnym obiektem. Sprawdzone, skuteczne i nowoczesne dopasowane do indywidualnych potrzeb, tak jak oczekujesz.

O firmie

blasTTech jest wynikiem wielu lat doświadczeń intensywnie zdobywanych na niełatwym rynku.

blasTTech zrzesza wokół siebie najlepszych specjalistów z branż, w których świadczy usługi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Innowacyjna technologia

Nowoczesne alarmy pozwalają na efektywne zabezpieczenie przed włamaniami i pożarami.

Skuteczne rozwiązania

Dostęp na karty lub pin, zdalna możliwość śledzenia obrazu z kamer, cyfrowy zapis treści, podgląd online i wiele więcej.

Wysoka jakość

Zapis treści kamer i podgląd obrazu wyróżnia się doskonałą jakością.

Maksymalne bezpieczeństwo

Kamery mogą być dopasowane do obserwacji dużego kawałka terenu.

Systemy monitoringu

DOBIERZEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA!

Monitoring w domu jednorodzinnym - czy warto?

Bezpieczeństwo oraz komfort domowników w domu jednorodzinnym to podstawa. Warto zastanowić się nad idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu nasza posesja zostanie zabezpieczona przed potencjalnymi włamywaczami. Taką pewność zagwarantuje tylko najwyższej jakości profesjonalny monitoring przeznaczony dla domu jednorodzinnego. Zdecydowanie warto wybrać zestaw monitoringu domu, który będzie idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb i trybów pracy. Należy zastanowić się nad wyglądem oraz parametrami sprzętu, tak by były one spójne ze stylem domu.

Rosnąca popularność systemu monitoringu daje możliwość doboru urządzenia do każdego rodzaju zabudowania. Rozwój technologiczny pozwala na produkcję nowoczesnego sprzętu w przystępnej cenie. Odpowiedni dobór kamer zagwarantuje, że już nawet ich sam widok skutecznie odstraszy potencjalnych złodziei. Poziom świadomości na temat ochrony domu stopniowo wzrasta, a internet pozwala na nieustanną kontrolę posesji. Domowy monitoring to wieloletnia inwestycja, która sprawdzi się w każdym domu jednorodzinnym.

monitoring-w-domu-jednorodzinnym

Co daje monitoring domu i dlaczego warto w niego zainwestować?

Odpowiednio dobrany monitoring domu jednorodzinnego zapewnia przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, co jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej pożądanych wartości. Po zainstalowaniu kamer, możemy chociażby wyjechać na wiele dni, nie martwiąc się o to, że ktoś wtargnie na naszą posesję i zniszczy to, na co pracowaliśmy wiele lat. Dobry system monitorujący dom to również podstawa, gdy jesteśmy w pracy. W przypadku ewentualnego włamania mamy pewność, że alarm powiadomi nas komunikatem SMS czy e-mail, wzbudzi czujność naszych sąsiadów, a odpowiednie służby zadbają o to, żeby zabezpieczyć posiadłość. Kamery będą również niezastąpione, kiedy przyjdzie nam się zmierzyć na przykład z poszukiwaniem sprawców.

Nowoczesny monitoring domu jednorodzinnego da nam również możliwość obserwacji domu, ogrodu czy garażu na żywo podczas naszej nieobecności. Również gdy przebywamy w ogrodzie możemy podejrzeć, co dzieje się w kuchni czy salonie. A to wszystko dzięki kamerom IP. Ta funkcja z pewnością będzie szczególnie przydatna dla rodziców z mniejszymi dziećmi czy chociażby dla posiadaczy czworonogów.

Kamery monitorujące – zalety

Kamery to podstawowy element, który odpowiada za sprawne działanie monitoringu. To właśnie one odpowiadają za rejestrowanie obrazu, na którego podstawie można zidentyfikować włamywacza. Oznacza to, że warto zakupić sprzęt najwyższej jakości, bo to właśnie dzięki niemu będzie można odnaleźć sprawcę. Niezawodny system kamer zapewni 24-godzinny monitoring domu. Jakie funkcje kamery są istotne i co sprawdzi się w monitoringu dla domu jednorodzinnego?
Najważniejsza jest rozdzielczość urządzenia. Oczywiście im będzie ona wyższa, tym lepszą otrzymamy jakość obrazu. Nie zawsze jednak jest to decydujące. Bardzo istotne są także rozmiary kamery. Te wykonane w technologii HD o rozmiarze 1280 x 720 pikseli oraz lepsze odpowiedniki z obiektywem full HD, które mają 1920 x 1080 pikseli co sprawia, że każda klatka rejestruje znacznie więcej szczegółów niż inne modele. Każdy taki detal może ułatwić ewentualne rozpoznanie sprawcy, dlatego warto zastanowić się nad kamerą tego typu.

Kolejną ważną sprawą, która jest istotna dla prawidłowego działania monitoringu jest wodoodporność kamery. Wysokiej klasy sprzęt musi być dostosowany i odporny na wszystkie warunki atmosferyczne takie jak: deszcz, śnieg, wilgoć czy wysoka temperatura. Kamery zewnętrzne z wysokim stopniem ochrony IP są przystosowane do każdych warunków, by zapewnić podgląd na dom. Kamery te można spokojnie zamontować na zewnątrz domu, np. na elewacji, na balkonie czy tarasie lub w ogrodzie. Zapewnią one najwyższej jakości podgląd, który pozwoli Ci na szybką reakcję w przypadku zaobserwowania podejrzanych osobników.

Warto rozważyć zakup kamery IP, która łączy jakość analogowego obrazu oraz komputerowego. Dzięki temu można odtwarzać obraz z kamery na żywo na dowolnym sprzęcie, który jest podłączony do sieci. Jeżeli zależy nam na łączu internetowym to ciekawą propozycją jest kamera IP WIFI, którą steruje się za pomocą dedykowanej aplikacji lub specjalnego oprogramowania. Pozwala ona na przekaz i montaż bez zbędnych kabli, które bardzo często wyglądają nieestetycznie i niechlujnie. Bezprzewodowy system monitoringu w domu jednorodzinnym nie zaburzy stylu i dyskretnie wpasuje się w krajobraz zarówno na zewnątrz, jak i w wewnątrz domu.

4 powody, dla których warto mieć monitoring domu BlasTTech

1. Podglądanie obrazu “na żywo”

Nowoczesne kamery IP WiFi umożliwiają obserwowanie obrazu i ruchu z kamer monitoringu domu jednorodzinnego w czasie rzeczywistym, “na żywo”. Ten typ kamer daje zdecydowanie najwięcej możliwości, jeśli chodzi o zdalną obserwację obrazu. Ta funkcja z pewnością ucieszy rodziców lub opiekunów dzieci, a także posiadaczy czworonogów. Mając przy sobie tablet lub smartfon z dostępem do internetu, możemy szybko i łatwo sprawdzić, co się dzieje na terenie naszej posiadłości, co w przypadku przebywania poza domem przez wiele dni z pewnością oszczędzi wiele stresów i zapewni poczucie bezpieczeństwa.

2. Zdalne sterowanie

To kolejny element zabezpieczenia naszego mienia i domu jednorodzinnego. Kamery monitoringu typu IP WiFi, poza możliwością obserwacji obrazu z domu “na żywo” umożliwiają także zdalne sterowanie roletami i drzwiami. Za pomocą urządzeń z dostępem do internetu możemy je łatwo otwierać i zamykać o dowolnej porze dnia i nocy.

3. Zapis obrazu

System monitoringu domu umożliwia także cyfrowy zapis obrazu, nawet do 14 dni. Wbudowany rejestrator wyposażony w specjalny dysk daje możliwość bieżącego zapisywania nie tylko obrazu, ale i dźwięku, co może być szczególnie pomocne, jeśli będzie nam zależeć na przykład na odtworzeniu jakiegoś konkretnego zdarzenia lub ciągu zdarzeń.  Co ważne, obecnie kamery są projektowane tak, aby w razie awarii sieci internetowej, wciąż rejestrować obraz i co jeszcze ważniejszej – przywrócić zapisany już materiał.

4. Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwie już wspominaliśmy wcześniej, ale poczucie spokoju i komfort psychiczny są tak ważne, że nie można tego punktu pominąć i tutaj. Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich jest wartością nadrzędną, a wysokiej jakości zestaw monitoringu domu sprawi, że znacznie ono wzrośnie, a my bez obaw będziemy mogli opuścić nasz dom.

Niezawodny system monitoringu domu od BlasTTech

Nasz monitoring jest bardzo prosty w montażu i wyróżnia się wysoką jakością produktów. Zadbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych, a także Twojej własności. Dzięki nowoczesnej technologii możesz na bieżąco śledzić zapis kamer, a wysoka jakość obrazu i szerokie pole widzenia pozwolą na zarejestrowanie nawet najmniejszych szczegółów.

Sprawdź naszą ofertę i zaufaj niezawodnym systemom monitoringu od BlasTTech.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Doświadczenie

Profesjonalizm

Szybki termin realizacji

Doświadczona załoga

Rynkowa cena

5 GŁÓWNYCH POWODÓW

Indywidualne podejście
Dobieramy systemy monitoringu pod kątem indywidualnych potrzeb.
Wiele możliwości
Posiadamy setki kamer o różnorodnych funkcjach i możliwościach.
Bezpłatna wycena
Wycenimy bezpłatnie system monitoringu dla Twojego obiektu.
Gwarancja
Udzielamy gwarancji na systemy monitoringu naszej firmy.
Systemy monitoringu 
Od projektu do realizacji z nami zaoszczędzisz czas !

NEWSY, PORADY & WYDARZENIA